top of page

Medituojame

vedami skirtingų motyvų: kas ieškodami gyvenimo prasmės, kas iš smalsumo pažinti procesą ar save jame, kas dėl sveikatai ir ilgaamžiškumui teikiamų naudų, kas siekdami aiškesnio proto, produktyvumo, o kas - dėl siekio priimti bei pamilti save, kitus ir pasaulį.

Pauzė kuria galimybes praktikuoti drauge įvairiais formatais.

Still (13)B.jpg

1.

Medituojame atidos / mindfulness grupėse

Nuo 2018-ųjų organizuodami atidos grupes galime liudyti daugybės žmonių sėkmės istorijas, kaip jie pakeitė savo santykį su patiriamu stresu ir nerimu, išmoko naujų elgesio ir mąstymo modelių ar tiesiog iš naujo atrado džiaugsmą ir staigmeną gyventi.
Šis formatas patinka gylio, įgūdžių ir palaikymo ieškantiems. Prisijunkite prie naujai renkamų grupių gyvai.

2.

Medituojame nuotoliu / online

Nuo 2022-ųjų kovo pradėjome medituoti su visais norinčiais nuotoliu contribee platformoje. Kas mėnesį naujas meditacijų tvarkaraštis, naujos įkvepiančios istorijos, gydantys tekstai ir bendraminčiai ekrane. Šis formatas patinka nuoseklumo užimtoje rutinoje ieškantiems. Prisijunkite bet kada, bet kuriam laikui, nuotoliu.

3.

Medituojame savarankiškai įrašų pagalba

Pauzė kaip meditacijų programėlė telefonuose veikė 2020-2023 metais ir ją naudojo daugiau nei 20 000 žmonių. Daugeliui ji tapo pirmąją pažintimi su meditacija. Pauzės įrašai šiuo metu persikėlė į šį tinklapį ir yra pasiekiami čia. Šias praktikas naudoja ir rekomenduoja psichoterapeutai savo klientams, naudoja psichikos centrai, gydymo įstaigos. Klausykite įrašų nemokamai čia ir dabar.

Meditacijų įrašai jums

Atraskite, praktikuokite, dalinkitės.

Susisiekime. Drauge lengviau.

bottom of page